Zarząd

mgr inż. Ignacy Markowski
Właściciel, Prokurent

Tel: 502 025 080
E-mail: i.markowski@topmarko.com

mgr Krzysztof Jamrocha
Prezes

Tel: 605 587 610
E-mail: k.jamrocha@topmarko.pl

Dział Marketingu

inż. Sylwia Krakowiak
Dyrektor ds. marketingu

Tel: 502 895 870
E-mail: s.krakowiak@topmarko.pl

Dział Rozwoju Rynku

mgr inż. Aleksandra Sapok-Skwarek
Manager ds. Rozwoju Rynku

Tel: 510 090 262
E-mail: a.sapok@topmarko.pl

Dział Techniczno Handlowy

mgr inż. Kamil Nowak
Kierownik działu techniczno handlowego

Tel: 534 717 999
E-mail: k.nowak@topmarko.com

Michał Markowski
Specjalista ds. techniczno handlowych

Tel: 503 060 142
E-mail: m.markowski@topmarko.pl

Hubert Kalarus
Handlowiec

Tel: 504 726 809
E-mail: h.kalarus@topmarko.pl

Dział Logistyki

Bogumił Tabor
Kierownik ds. Logistyki

Tel: 601 549 293
E-mail: b.tabor@topmarko.com

mgr Jacek Bubula
Specjalista ds. Logistyki

Tel: 698 435 602
E-mail: j.bubula@topmarko.pl

Menu