+48 32 251 06 36 biuro@topmarko.pl

Dane kontaktowe

Techniczna Obsługa Przedsiębiorstw
MARKO Sp. z o.o.

ul. Wolnego 12
40-857 Katowice

Phone: +48 32 251 06 36

Mobile: +48 502 025 080

Email: biuro@topmarko.pl

Zarząd

 

mgr inż. Ignacy Markowski

mgr inż. Ignacy Markowski

Właściciel, Prokurent

Tel: 502-025-080

E-mail: i.markowski@topmarko.pl

 

 

mgr Krzysztof Jamrocha

mgr Krzysztof Jamrocha

Prezes

Tel: 605-587-610

E-mail: k.jamrocha@topmarko.pl

Dział Marketingu

inż. Sylwia Krakowiak

inż. Sylwia Krakowiak

Dyrektor ds. marketingu

Tel: 502-895-870

E-mail: s.krakowiak@topmarko.pl

Dział Rozwoju Rynku

mgr inż. Aleksandra Sapok-Skwarek

mgr inż. Aleksandra Sapok-Skwarek

Manager ds. Rozwoju Rynku

Tel: 510-090-262

E-mail: i.markowski@topmarko.pl

Dział Techniczno-Handlowy

Dział Logistyki

mgr inż. Kamil Nowak

mgr inż. Kamil Nowak

Kierownik działu techniczno-handlowego

Tel: 534-717-999

E-mail: k.nowak@topmarko.pl

Michał Markowski

Michał Markowski

Specjalista ds. techniczno-handlowych

Tel: 503-060-142

E-mail: m.markowski@topmarko.pl

Hubert Kalarus

Hubert Kalarus

Handlowiec

Tel: 504-726-809

E-mail: h.kalarus@topmarko.pl

Bogumił Tabor

Bogumił Tabor

Kierownik ds. Logistyki

Tel: 601-549-293

E-mail: b.tabor@topmarko.pl

mgr Jacek Bubula

mgr Jacek Bubula

Specjalista ds. Logistyki

Tel: 698-435-602

E-mail: j.bubula@topmarko.pl