Zarząd

mgr inż. Ignacy Markowski

Stanowisko: Właściciel, Prokurent
Telefon kontaktowy: 502-025-080
E-mail: i.markowski@topmarko.pl

mgr Krzysztof Jamrocha

Stanowisko: Prezes
Telefon kontaktowy: 605-587-610
E-mail: k.jamrocha@topmarko.pl

Dział marketingu

inż. Sylwia Krakowiak

Stanowisko: Dyrektor ds. marketingu
Telefon kontaktowy: 502-895-870
E-mail: s.krakowiak@topmarko.pl

Dział rozwoju rynku

mgr inż. Aleksandra Sapok-Skwarek

Stanowisko: Manager ds. Rozwoju Rynku
Telefon kontaktowy: 510-090-262
E-mail: a.sapok@topmarko.pl

Dział techniczno-handlowy

mgr inż. Kamil Nowak

Stanowisko: Kierownik działu techniczno-handlowego
Telefon kontaktowy: 534-717-999
E-mail: k.nowak@topmarko.pl

Michał Markowski

Stanowisko: Specjalista ds. techniczno-handlowych
Telefon kontaktowy: 503-060-142
E-mail: m.markowski@topmarko.pl

mgr Jacek Bubula

Stanowisko: Specjalista ds. techniczno-handlowych
Telefon kontaktowy: 698-435-602
E-mail: j.bubula@topmarko.pl

Dział logistyki

Bogumił Tabor

Stanowisko: Kierownik ds. Logistyki
Telefon kontaktowy: 601-549-293
E-mail: b.tabor@topmarko.pl